Kultowa marka Alpine oficjalnie zawitała do Polski. Swoją działalność rozpoczął punkt sprzedaży Alpine Centre w Katowicach. W Polsce złożono dotychczas 18 zamówień: 14 na wersję A110 Première Edition i 4 na wersję seryjną. Pierwsze auto A110 Première Edition zostało właśnie wydane w Katowicach. Choć już od kilku tygodni widywali nowe Alpine na terenie Śląska  czy Zagłębia:

Jak Wam się podoba?Alpine A110 2017 ?Sosnowiec fot. instagram.com/andresito6000 (via. WarsawCars)

Gepostet von Car Spotting Polska am Sonntag, 18. März 2018

Marka Alpine wraca na rynek po ponad dwóch dekadach nieobecności. Polska jest jednym z 13 krajów na świecie, w których jest dostępne nowe sportowe coupé Alpine. Wyłącznym dealerem Alpine w Polsce została Grupa Pietrzak.

Powrót marki Alpine wzbudził ogromne zainteresowanie i limitowana seria składająca się z 1955 modeli A110 Première Edition została zarezerwowana w ciągu pięciu dni. W Polsce złożono dotychczas 18 zamówień: 14 na wersję A110 Première Edition i 4 na wersję seryjną. Pierwsze A110 Première Edition zostało właśnie wydane w Katowicach.

Alpine A110 w ekskluzywnej wersji Première Edition zostało właśnie wydane pierwszemu klientowi w Polsce. Alpine A110 to auto wierne DNA marki – jest zwrotne, lekkie i gwarantuje przyjemność z jazdy. W dwuosobowym coupé z centralnie umieszczonym silnikiem zastosowano aluminiową konstrukcję dla maksymalnego zmniejszenia masy oraz zaawansowane zawieszenie dwuwahaczowe. Samochód został wyposażony w turbodoładowany czterocylindrowy silnik benzynowy o pojemności 1,8 litra, rozwijający moc 252 KM. Auto cechuje też doskonały design, który łączy dziedzictwo marki z przyszłością – został zainspirowany oryginalnym A110 Berlinette.

Alpine A110 w wersji Première Edition można już podziwiać w tymczasowym salonie w Katowicach. Otwarcie salonu docelowego marki jest planowane na wrzesień br.

Za materiały prasowe

Share.

About Author

1 komentarz

  1. Pingback: VIDEO | Alpine A110 w płomieniach w Top Gear podczas Rajdu Monte Carlo — oAutach.pl

Leave A Reply