Jesteś taksówkarzem, pracownikiem Ubera a może kierowcą autobusu? Podczas pracy przydarzyła ci się ciekawa historia, którą opowiadasz na każdym spotkaniu rodzinnym i za każdym razem robi ona równie mocne wrażenie? Podziel się nią z innymi i przy okazji wygraj super nagrodę.

Xblitz przygotował konkurs dla kierowców, którzy zawodowo zajmują się przewozem osób. Wystarczy na stronie organizatora xblitz.pl/historiezzakolka/ podzielić się swoją historią związaną z przewozem osób i już ma się szansę na wygranie jednego z 5 rejestratorów Xblitz Dual View o wartości 449zł. Rejestrator ten wyposażony jest w zaawansowane systemy wspomagania kierowcy ADAS.

Zwiększają one bezpieczeństwo jazdy, alarmując kierowcę o potencjalnie niebezpiecznych sytuacjach drogowych: niezamierzoną zmianą pasa ruchu oraz kolizją frontalną. To co wyróżnia dodatkowo Dual View to dwa obiektywy, dzięki czemu umożliwia nagrywanie wnętrza pojazdu. Takie  rozwiązanie idealnie sprawdzi się waśnie dla zawodowych kierowców — przewoźników oraz taksówkarzy.

Konkurs trwa od 10.01.2023 do 31.05.2023, a pierwszy laureat zostanie ogłoszony już szóstego lutego. Dlatego nie warto zwlekać. Szczęściu trzeba pomóc.

Share.

Leave A Reply