Po obiecującym początku, gdy juz w drugiej minucie Rafael Lopes wyprowadził na prowadzenie krakowska drużynę, niestety zespół  z Kałuży remisuje po dogrywce z Dunajską Stredą 2:2 i odpada z eliminacji do Ligi Europy.

Przypomnijmy że pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1, który więcej szans dawał polskiej drużynie. Jednak zawodnicy Stredy tuż po rozpoczęciu drugiej połowy wyrównali dzięki bramce Connora, a kropkę nad i w 94 minucie postawił Ramirez i zakończył marzenia Cracovii o europejskich pucharach.

Niewiele dała strzelona już w 121 minucie bramka  wyrównująca przez Filipa Piszczka.

Trzeba przyznać, że Cracovia miała trochę pecha, gdyż dwa razy w poprzeczkę trafił napastnik pasów van Amersfoort.