Rok temu na terenie Expo Silesia w Sosnowcu zaprezentowane zostało 190 samochodów oraz niemal 100 wystawców na ponad 20 tys. m2 powierzchni wystawienniczej. Warto dodać, że targi odwiedziło blisko 38 tys zwiedzających. Tegoroczne targi zapowiadają się jeszcze ciekawiej, wręcz imponująco.

Hasło przewodnie imprezy to : „WCZORAJ DZIŚ I JUTRO MOTORYZACJI” Zaprezentowane będzie wiele ciekawych samochodów zabytkowych, auta które nie dawno pojawiły się na rynku i kilkanaście samochodów premierowych. Przyszłość motoryzacji to jednak samochody elektryczne, hybrydowe i bez wątpienie autonomiczne. To wszystko na targach Auto Moto Show.

Ponieważ impreza ma charakter motoryzacyjnego pikniku będzie wiele imprez towarzyszących: – zlot tuningowy – strefa samochodów zabytkowych – strefa tuningu i driftu – parada motocyklistów – tradycyjne premiery , samochody luksusowe – dodatkowo pokazy, konkursy, spotkania ze znanymi ludźmi , a to tylko część atrakcji które czekają na gości Auto Moto Show.

 Wspólnie z firmą VIP Gwarant Serwis planowana jest ciekawa ekspozycja samochodów używanych i wyjątkowa aukcja tych aut z roczną gwarancją, rozpoczynając licytację od 100 złotych, bez ceny minimalnej. Wśród kupujących zostanie rozlosowana dodatkowo nagroda w postaci bezpłatnego użyczenia kampera na tydzień.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jedną z ekspozycji targów będzie prezentacja par samochodów tej samej marki, które dzieli kilkadziesiąt lat (np VW Golf pierwszej i ostatniej generacji). To będzie pokaz historii i rozwoju motoryzacji. Jeśli do tego dodać pokazy, konkursy (w tym konkurs sprawnościowy, gdzie główną nagrodą będzie możliwość przejażdżki Lamborghini lub Ferrari na profesjonalnym torze) i zabawy oraz wybory miss moto to motoryzacyjny weekend wydaje się niezwykle atrakcyjny.

Do obiektów EXPO SILESIA zapraszamy w sobotę i niedzielę 16 i 17-go września 2017 Wydarzenia towarzyszące targom Auto Moto Show : Expo Tuning Show 2017 AutoMotoShow z Dawcami Uśmiechu

 

Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *