SEAT Arona: słoneczna premiera nowego SUV-a SEAT-a w 2017

0
SEAT nie zwalnia tempa i po udanym debiucie modelu Ateca zapowiada największą ofensywę produktową w historii. Crossover Arona to samochód z prawdziwie hiszpańską duszą. Nowy SEAT, nazwany na cześć miasta na Teneryfie, przywodzi na myśl tamtejsze słońce, energię i urok. Najmłodszy członek rodziny z logo hiszpańskiego producenta pojawi się na rynku w przyszłym roku.

Po tegorocznej premierze SEAT Ateca jest już rozpoznawalną częścią rosnącego dynamicznie segmentu SUV-ów. Arona to mocna zapowiedź nowości czekających na miłośników samochodów z iberyjskim temperamentem. W 2017 roku ten „młodszy brat” SEAT-a Ateca pojawi się na polskim rynku razem z dynamicznym Leonem po liftingu oraz piątą już generacją popularnej Ibizy.

Rodowód rozgrzany hiszpańskim słońcem

Arona – pod tą tajemniczą nazwą skrywa się wyjątkowe miejsce, w którym spotykają się promienie gorącego słońca, szczyty górskie oraz oceaniczne fale. SEAT kolejny raz zainspirował się jednym z najbardziej malowniczych miejsc na mapie kraju swojego pochodzenia. Arona to 80-tysięczne miasto w południowej części Teneryfy, malowniczej wyspy na Oceanie Atlantyckim, będącej częścią archipelagu Wysp Kanaryjskich. To jedno z większych miast na wyspie, gdzie zawsze świeci słońce; kurort tętniący życiem, chlubiący się mozaiką niepowtarzalnych barw i oczarowujący wyjątkowym, dynamicznym charakterem.

Bajkowy pejzaż Arony znajdzie odwzorowanie w designie nowego samochodu SEAT-a, do którego wniesie swój emocjonujący, śródziemnomorski temperament. Hiszpański klimat to jednak nie tylko tradycje rodem z gorącej wyspy – to także znane fanom motoryzacji udane połączenie ekspresyjnego designu i nowych technologii.

SEAT Arona na polskie drogi wjedzie już w 2017 roku.
Źródło:Seat
Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *