Rewelacyjna okazja dla nabywców Mitsubishi asx i outlander!

0

Firma Mitsubishi Motors w Polsce przygotowała wyjątkowo atrakcyjną ofertę dla nabywców dwóch bestsellerów tej marki: modeli ASX i Outlander. Składając teraz zamówienie nabywcy tych modeli mogą zyskać obecnie odpowiednio aż 12 000 zł i 8000 zł.

Bestseller z bonusem
Najpopularniejszy model marki spod znaku Trzech Diamentów – crossover Mitsubishi ASX cieszy się niesłabnącym powodzeniem w Polsce a świadczy o tym aż 20% zwiększenie wolumenu sprzedaży w tym roku oraz fakt, że zamówienia wykraczają poza terminy dostaw. Dlatego importer przygotował specjalną ofertę dla klientów, którzy złożą zamówienie wpłacając zadatek w wysokości 10% wartości samochodu do 30 czerwca a swój pojazd odbiorą w lipcu lub sierpniu. Korzystając z tej propozycji, klienci zyskają aż 12 000 zł, na które składa się obecny rabat w wysokości 5000 zł, dodatkowa zniżka 2000 zł i pakiet dodatkowego wyposażenia o wartości do 5000 zł. Do wyboru są 3 pakiety wyposażenia: opony zimowe wraz aluminiowymi obręczami kół, system nawigacyjny firmy Alpine INE-W990 lub skórzana tapicerka siedzeń.
Decydując się na zakup Mitsubishi Outlandera 2016 do 30 czerwca klienci zyskają aż 8000 zł. Jest to możliwe dzięki zniżce w wysokości 5000 zł i pakietowi ubezpieczeniowemu w PZU, oferowanemu na preferencyjnych warunkach wyłącznie w salonach Mitsubishi Motors. Wyliczenie dotyczy najpopularniejszej wersji tego modelu – 2.0 Intense Plus CVT 4WD, na którą decyduje się aż 35% nabywców Mitsubishi Outlandera.

Żródło: Mitsubishi

Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *