Przewodniczący Parlamentu Europejskiego jeździł Audi wyposażonym w system jazdy autonomicznej

0

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego gościł wczoraj w siedzibie Audi w Ingolstadt. Martin Schulz przejechał się też po autostradzie A9 doświadczalnym modelem Audi A7 piloted driving concept z systemem autonomicznej jazdy. Gość spotkał się w Audi Forum w Ingolstadt z prezesem zarządu Audi AG, Prof. Rupertem Stadlerem i z Peterem Moschem, przewodniczącym Rady Zakładowej Audi AG.

Po wpisie do Złotej Księgi Audi AG, Martin Schulz rozmawiał z całym zarządem firmy oraz z radą zakładową Audi. Podczas krótkiej wycieczki po halach produkcyjnych, gość był bardzo zainteresowany odbywającymi się tam procesami. Dyrektor fabryki w Ingolstadt, Albert Mayer, przedstawił przewodniczącemu Schulzowi innowacyjne techniki produkcyjne Audi Smart Factory na linii montażowej modeli Audi A3 i Audi Q2.

Podczas przejażdżki doświadczalnym Audi A7 piloted driving concept, Martin Schulz mógł się przekonać, że kluczowa z punktu widzenia Audi technika autonomicznej jazdy zapewnia wszystkim uczestnikom ruchu więcej bezpieczeństwa, sprawia, że jazda jest wygodniejsza i pomaga wydajniej wykorzystać infrastrukturę drogową. Koncepcyjny samochód „Jack” zachwycił przewodniczącego Parlamentu Europejskiego dopasowującym się do każdej sytuacji drogowej, interaktywnym stylem jazdy. 

 

Źródło:Audi

Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *