„Zaczęło się od prostej myśli – co by było, gdybyśmy na samym południu Japonii znaleźli samochód ukryty przed wszystkimi w jakiejś stodole siedemdziesiąt lat temu?
Co by było, gdybyśmy w tym samochodzie znaleźli ziarna pasji zasiane podczas pierwszego Grand Prix Japonii oraz moc i artyzm dzisiejszego INFINITI? Jak wyglądałoby to odkrycie?” – Alfonso Albaisa, wiceprezes INFINITI ds. designu

Podczas tegorocznego Pebble Beach Concours d’Elegance INFINITI zaprezentuje prototyp samochodu wprost odwołującego się do historycznego dziedzictwa automobilizmu, łączący odkrywczość i odwagę wczesnej motoryzacji z obecnym językiem projektowym marki – „Siłą Elegancji”. Nowy prototyp odzwierciedla nie tylko wagę designu w filozofii INFINITI, lecz także wspaniałe korzenie pionierskiego ducha i innowacyjnego myślenia marki.

Retro-prototyp jest owocem podróży do motoryzacyjnych korzeni i z powrotem do zaawansowanej technologii samochodów elektrycznych oraz efektem wysiłku rąk i serc setek mistrzów rzemiosła.

Za: Infiniti

Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *