Odkryj Ibizę na nowo. Co łączy SEAT-a i śródziemnomorską wyspę?

0
Dynamiczny charakter i młodzieżowy styl, kipiący energią. Jedna z najsłynniejszych wysp na Morzu Śródziemnym oraz hiszpański producent, który zaprezentował właśnie piątą generację swojego flagowego modelu, mają ze sobą wiele wspólnego. SEAT Ibiza to ikona marki, w pełni odzwierciedlająca gorący temperament swojej słynnej imienniczki. Co jeszcze zainspirowało projektantów nowego samochodu? Zapraszamy w podróż po zakątkach malowniczej wyspy!

Gdy słyszymy Ibiza, myślimy – dobra zabawa. I słusznie, bo ta kipiąca energią i radością wyspa od lat przyciąga wszystkich spragnionych rozrywki, gotowych tańczyć przez niejedną noc. A gdy nadejdzie pora na zasłużony odpoczynek, Ibiza zaprasza na przyjemny relaks na białych plażach w otoczeniu rajskich krajobrazów.

W ten klimat doskonale wpisuje się SEAT Ibiza – ikona marki i model samochodu, który znakomicie łączy dynamiczny design oraz świetne osiągi z funkcjonalnością i komfortem. SEAT od ponad trzydziestu lat czerpie energię z pełnego temperamentu usposobienia Ibizy. Hiszpańska wyspa to miejsce, które nie traci na popularności – podobnie jak SEAT Ibiza, którego wybrało już ponad 5,4 mln kierowców. Tak jak dynamicznie zmienia się wyspa, tak zmienia się i SEAT. Piąta generacja Ibizy zbliża auto do designu kultowego Leona.

Błysk fleszy i dobre brzmienie

Pulsujące światła, głośna muzyka i dźwięk migawek aparatu docierający z każdego zakątka wyspy Ibiza nikogo nie dziwią. SEAT postawił w swoim samochodzie na najnowsze technologie z zakresu connectivity, multimediów i bezpieczeństwa, tak aby podobnie jak wyspa zapewniać kierowcom mnóstwo dobrej zabawy.

Z przodu Ibizy piątej generacji zamontowano trójkątne lampy w technologii LED, które świecą jasnym i długim strumieniem światła o barwie zbliżonej do światła dziennego. To wyraźne nawiązanie do wyspy Ibizy, gdzie przez większą część roku świeci upalne słońce.

Także nocą hiszpańska wyspa olśniewa światłami… licznych klubów i dyskotek, które widać wyraźnie już z daleka.

 Ibiza jest bardzo gościnną wyspą, a liczba odwiedzających ją turystów rośnie z roku na rok. Codziennie dzielą się oni swoimi zdjęciami pokazując, jak świetnie spędzają wakacje. Pozostawanie w ciągłym kontakcie ze znajomymi jest ważne podczas każdej podróży.

Wybierając się w drogę nowym SEAT-em Ibizą, można być tego pewnym! Wystarczy wykorzystać technologię Full Link, aby połączyć swojego smartfona z 8-calowym dotykowym ekranem systemu multimedialnego i w pełni korzystać z możliwości dostępnych aplikacji.

Podobieństw między nowym autem SEAT-a, a perłą Balearów jest jednak jeszcze więcej. Każda uliczka wyspy Ibizy tętni życiem i… muzyką! Inżynierowie SEAT-a zadbali, aby także w nowym aucie miłośnicy dobrego brzmienia znaleźli coś dla siebie. Dzięki współpracy z BeatsAudio SEAT Ibiza może zostać wyposażony w system muzyczny z siedmioma wysokiej jakości głośnikami, procesorem sygnału cyfrowego (DSP) oraz 8-kanałowym wzmacniaczem o mocy 300 W.

SEAT Ibiza, zaprezentowany w najnowszej, piątej odsłonie, to nowy wzór stylu i wdzięku w gronie aut miejskich. Z każdą generacją przyspiesza, oferując coraz więcej możliwości. Nowa Ibiza to ta sama dynamiczna natura wyposażona w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, od której nie można oderwać wzroku. Młody duchem samochód wciąż doskonale wpisuje się w charakter hiszpańskiej wyspy – dojrzałej, a jednocześnie zaskakującej młodzieńczym wdziękiem i energią.

Źródło:Seat

Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *