Nowy SEAT Ibiza zadebiutuje na Poznań Motor Show

0
Montowane przez 12 dni stanowisko o powierzchni 600 m2, nad nim ponad 100 reflektorów, a w ich świetle – nowy SEAT Ibiza. Wielkimi krokami zbliżają się największe targi motoryzacyjne w Polsce. To właśnie podczas tegorocznego Poznań Motor Show swoją polską premierę będzie miała piąta generacja ikony hiszpańskiej marki.

Najnowszy model pojawi się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich już 3 kwietnia. Wcześniej przez 12 dni niemal 25-osobowa ekipa przygotowywała stanowisko, na którym samochód zostanie zaprezentowany szerokiej publiczności. Zanim drzwi hali targowej otworzą się przed zwiedzającymi, zespół pracowników z działu produkcji oraz jakości ustawi ją w pozycji idealnej – wybranej kilka miesięcy wcześniej dzięki testom z wykorzystaniem technologii 3D.

Najnowsze wcielenie kultowego modelu SEAT-a zostanie zaprezentowane podczas Poznań Motor Show na specjalnym, obrotowym podeście. Obróci się on aż 150 razy w ciągu godziny, aby umożliwić widzom podziwianie Ibizy pod każdym kątem i z każdej strony.

W tym czasie auto będzie oświetlane przez 100 reflektorów, które podkreślą jego drapieżny charakter, wyraziste linie i idealne proporcje.

Intensywny czas zespołu SEAT-a

12 kilometrów to dystans, jaki każdy członek zespołu SEAT-a obecny na Motor Show pokona każdego dnia – i to bez opuszczania stanowiska marki. Każda ze starannie wyselekcjonowanych hostess SEAT-a tysiące razy uśmiechnie się do obiektywu aparatu lub smartfona. Ponadto nad tym, by SEAT Ibiza nieustannie doskonale się prezentował, a osoby odwiedzające stanowisko marki znalazły odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, czuwał będzie nieustannie zespół profesjonalistów hiszpańskiej marki. Zespół ten nie tylko wprowadzi w tajniki stojących na ekspozycji aut, ale zaprosi na niezapomnianą podróż po słonecznej Barcelonie.

Jak będą wyglądać tegoroczne największe targi motoryzacyjne Poznań Motor Show i jak zaprezentuje się nowy SEAT Ibiza, dowiemy się już w czwartek 6 kwietnia.
Źródło:Seat
Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *