Nowy salon Citroena w Gliwicach

0

Firma „Auto-Gazda”, jeden z największych dealerów samochodowych na Śląsku otworzyła nowy salon marek Citroën. Autoryzowany punkt sprzedaży, wraz z serwisem, powstał w Gliwicach.

Firma „Auto-Gazda” jest jednym z najważniejszych dealerów marek wolumenowych nie tylko na rynku śląskim, ale także w skali całego kraju. Punkty dealerskie firmy powstają i rozwijają się w celu zapewnienia jak najlepszej, profesjonalnej i kompleksowej obsługi klienta. Pomaga w tym rodzinny charakter przedsiębiorstwa, połączony z pasją i uczuciem dla motoryzacji, które zaczęło się wiele pokoleń temu. Najważniejszą i pierwszorzędną wartością dla firmy jest zadowolenie klientów. Obecnie firma sukcesywnie rozwija się prowadząc działalność dealerską w kilku śląskich miastach. Salony i serwisy Citroëna i DS Automobiles można znaleźć w Bielsku-Białej, Katowicach, Pszczynie a od sierpnia także w Gliwicach.

Nowy punkt „Auto-Gazda” rozpoczął swoją działalność 1 sierpnia 2017 r., przy ulicy Toszeckiej 137a. Salon o powierzchni 350 m2 oferuje klientom całą gamę usług: sprzedaż nowych samochodów (osobowych i dostawczych), sprzedaż flotową, skup i sprzedaż samochodów używanych, usługi finansowania i ubezpieczenia, sprzedaż części zamiennych i akcesoriów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ( o powierzchni 400 m2), naprawy powypadkowe i wiele innych.

W nowym salonie Citroëna w Gliwicach klienci mogą liczyć na wsparcie serwisowe, najlepsze oferty marki Citroën oraz DS Automobiles, ale przede wszystkim na wiedzę i doświadczenie wykwalifikowanego zespołu.

Za: Citroen

Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *