Renault przedstawia model ALASKAN, pick-upa o ładowności jednej tony, który wprowadza powiew nowości w segmencie pick-upów dzięki imponującemu designowi i energetycznemu przodowi nadwozia. ALASKAN jest równie solidny co komfortowy i oferuje niezwykłe doznania z jazdy, spotęgowane pięciodrążkową konstrukcją zawieszenia i wytrzymałą ramą podwozia.

ALASKAN to solidny samochód o pomysłowej konstrukcji i imponujących parametrach terenowych, zapewniający jednocześnie oszczędne zużycie paliwa dzięki silnikowi Renault dCi o pojemności 2,3 litra. Nowy model świetnie spełnia potrzeby klientów firmowych. Jest również doskonałym towarzyszem na codzienne dojazdy na zajęcia dla osób lubiących aktywny wypoczynek. W oparciu o swoje doświadczenie w zakresie samochodów użytkowych Renault proponuje również szeroką ofertę usług, możliwości zabudowy
i akcesoriów spełniających zróżnicowane potrzeby klientów.

Po wprowadzeniu Renault Duster Oroch w Ameryce Łacińskiej, przełomowego modelu w kategorii półtonowych pick-upów, Renault prezentuje model ALASKAN, świadczący o światowych ambicjach marki na rynku pick-upów. Segment ten stanowi ponad jedną trzecią sprzedawanych samochodów dostawczych na świecie, co w skali roku daje pięć milionów samochodów. Grupa Renault, zajmująca w Europie już od 18 lat pozycję lidera w segmencie samochodów dostawczych, mająca również mocną pozycję w Ameryce Łacińskiej i w Afryce, przyspiesza realizację swojej strategii wraz z wprowadzeniem modelu ALASKAN. Nowy pick-up będzie produkowany w trzech zakładach w różnych częściach świata. Sprzedaż ALASKANA rozpocznie się od krajów Ameryki Łacińskiej, gdzie pick-upy tradycyjnie cieszą się dużym powodzeniem, a Renault jest od dawna ważnym producentem. Pierwszym krajem będzie Kolumbia.

Źródło: Renault

Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *