Nowy Golf – Film

0

Pracownicy głównego zakładu Volkswagena w Wolfsburgu współpracowali przy produkcji filmu jaki nakręcono specjalnie z okazji premiery nowego Golfa. Jürgen Stackmann, Członek Zarządu Volkswagena ds. Sprzedaży, stwierdził: „Pracownicy zakładu w Wolfsburgu są dumni z nowego Golfa i pracy jaką włożyli w jego powstanie. Dlatego film towarzyszący premierze nowego Golfa nakręcono właśnie tam, gdzie model ten jest produkowany”.

https://youtu.be/eDTT5T-MObI%20

W filmie pojawiają się pracownicy różnych działów fabryki. Scenerię tworzą między innymi historyczne hale produkcyjne, a widz ma okazję poznać załogę – od uczniów przyzakładowej szkoły, poprzez pracowników działu produkcji do maszynistów wewnątrzzakładowej kolejki. Dzięki temu można dowiedzieć się jak wiele różnych twarzy ma zespół pracujący w fabryce w Wolfsburgu.

Opowieść o nowym Golfie zaczyna się w hali numer 8. Tu odbywa się końcowa kontrola jakości, po której auto zjeżdża z taśmy produkcyjnej. Potem następują zdjęcia starej elektrowni i historycznych budynków, w tym charakterystycznego wieżowca z logo Volkswagena. Golf przejeżdża drogami wewnątrz zakładu, przez tunel, wzdłuż stacji załadunku, obok rampy i dyspozytorni kolejowej, a następnie opuszcza zakład przez bramę Sandkamp.

Film ukazuje więź łączącą pracowników z ich zakładem, a jednocześnie jest dowodem uznania dla wspólnej pracy niezbędnej, by nowy Golf mógł powstać.

 

Źródło:VW

Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *