Nowości w sieci dealerskiej SEAT-a

0
Sieć dealerska SEAT-a nieustannie się rozwija. Do grona salonów zaprojektowanych zgodnie z nową architekturą dołączają: Arpol Toruń oraz Krotoski-Cichy w Poznaniu. Swoją powierzchnię znacząco zwiększa salon Świtoń-Paczkowski w Lubinie. Wakacyjne zmiany to zaproszenie Klientów do zupełnie nowego doświadczenia hiszpańskiej marki, która ogłosiła właśnie rekordowe wyniki sprzedaży w pierwszym półroczu 2017 roku.

Arpol Toruń to salon, który niedawno zakończył przebudowę. W jej rezultacie został on przeniesiony do specjalnie przygotowanej części budynku z zachowaniem obecnego formatu. Oznacza to ekspozycję co najmniej siedmiu samochodów z logo hiszpańskiego producenta na powierzchni 218 m2. Adres obiektu nie ulega zmianie – to ul. Szosa Bydgoska 52 w Toruniu.

Wraz z końcem pierwszego kwartału przebudowę salonu przy ul. Jadwigi Wajsówny 7-9 w Poznaniu zakończył również dealer Krotoski-Cichy. Modernizację przeszedł także obiekt Świtoń-Paczkowski w Lubinie. I chociaż jego adres się nie zmienił (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 97d), salon znacząco zwiększył powierzchnię, zyskując miejsce na ekspozycję minimum siedmiu aut.

SEAT cieszy się dynamicznie rosnącym zainteresowaniem Klientów, co przełożyło się na wzrosty sprzedaży na jej najważniejszych rynkach i rekordowe wyniki od 2001 roku.

– Na wysokie wyniki sprzedażowe SEAT-a wpływ mają także rezultaty z Polski. W pierwszym półroczu sprzedaliśmy ponad 6 000 samochodów, czyli o 22,3% więcej w porównaniu z pierwszą połową 2016 roku – mówi Jakub Góralczyk, Kierownik ds. PR SEAT-a. – Większe zapotrzebowanie na modele to dla nas dowód na zainteresowanie Klientów ofertą SEAT-a – a jesteśmy przekonani, że w nowych salonach jeszcze bliżej poczują naszą markę i jej barcelońskie pochodzenie – dodaje.

W ofercie SEAT-a pojawiły się niedawno SUV Ateca, odnowiony Leon i piąta generacja modelu Ibiza. W tym roku do gamy dołączy również pierwszy crossover Arona. Na rok 2018 marka zapowiada wprowadzenie dużego, 7-osobowego SUV-a.

Aktualna mapa sieci dealerskiej SEAT: https://www.seat-auto.pl/mapa-dealerow.html

Za: Seat

Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *