Zapowiada się świetna impreza dla wszystkich fanów motoryzacji. Już wkrótce, w dniach 27-29 października, odbędzie się III edycja Warsaw Moto Show. Premiery światowych marek, świetne samochody, znane gwiazdy oraz liczne atrakcje, w tym niespodzianki przygotowane przez markę Mio – to wszystko czekać będzie na gości targów w halach Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Na odwiedzających stoisko Mio, znajdujące się w hali E, czekają premierowe produkty oraz atrakcyjna, motoryzacyjna niespodzianka. Producent zaprezentuje m.in. nowe kamery samochodowe z serii MiVue: 751, 752, oferujące między innymi rejestrowanie obrazu w jakości 2.5K, a także  budżetowy model 733 z funkcją WIFI. Zainteresowani goście będą mieli również możliwość zapoznania się z pozostałymi produktami z aktualnej gamy urządzeń Mio dla kierowców.

Szykujemy również specjalną niespodziankę od Mio, która z pewnością wprawi w zachwyt niejednego fana nowych technologii w motoryzacji, ale na razie pozostanie ona naszą słodką tajemnicą – mówi Marcin Gutkiewicz, Marketing Manager CEE, MiTAC Europe.

Targi Moto Show 2017 odbędą się w dniach 27-29 października w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Mio zaprasza na stoisko 221 w hali E od piątku do niedzieli w godz. 10.00-18.00, gdzie  prowadzona będzie sprzedaż produktów marki. Odwiedzający będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanych ofert.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie internetowej organizatorów: https://warsawmotoshow.com.

Za: Mio

Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *