Od 6 do 17 lipca w Republice Południowej Afryki odbył się pierwszy z pięciu etapów prestiżowych zawodów WSL Championship Tour 2016 (CT) w kategorii mężczyzn i kobiet, które zostaną przeprowadzone w regionie EMEA.
Marka Jeep, wyłączny motoryzacyjny globalny partner World Surf League już drugi rok z rzędu, towarzyszyła surferom WSL podczas pięciu rozgrywek surfingowych, które odbyły się w RPA

Wśród wielu imprez pod egidą Jeepa zorganizowanych na miejscu, kluczowym momentem dla wszystkich uczestników i pasjonatów biorących udział w zawodach było spotkanie w „Jeep Lounge”, podczas którego Filipe Toledo, światowej klasy brazylijski Mistrz Świata w surfingu i jednocześnie ambasador marki Jeep na sezon 2016, rozdawał autografy swoim fanom.

Kultowy Jeep Wrangler oraz kompaktowy SUV Jeep Renegade służyły do przewozu zawodników biorących udział w zawodach J-Bay Open.

Aby dodatkowo podkreślić silne więzi z surfingiem, podczas zawodów J-Bay Open zadebiutowała gra „Jeep Ride”. Publiczność może wziąć udział w tej grze dostępnej na platformie Jeep-People, która zaangażuje graczy w wyjątkową przygodę na plaży za kierownicą kultowego Jeepa Wranglera, kompaktowego SUV-a Jeepa Renegade’a oraz legendarnego modelu Willys MB. Dla graczy przewidziano konkurs, w którym główną nagrodą jest ekskluzywna wycieczka na Hawaje, aby wziąć udział w Billabong Pipe Masters, ostatnim etapie Tour Championship WSL (Oahu, 8-20 grudnia 2016).

W obszarze EMEA, w Portugalii i Francji, w tym sezonie odbędą się jeszcze następujące cztery etapy zawodów WSL Championship Tour 2016 (CT): Cascais Women’s Pro w Portugalii (24 września -2 października 2016), Quiksilver and Roxy Pro France (Hossegor, 4-15 października 2016) oraz Moche Rip Curl Pro Portugal (Peniche, 18-29 października 2016).

Źródło: Fiat

Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *