Od 13 do 16 lipca w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się IX Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroënów. Organizatorem zlotu jest Stowarzyszenie Citroën Oldtimer Club Polska, które przy wsparciu Citroën Polska promuje tradycje i osiągnięcia tej wyjątkowej francuskiej marki.

Od przeszlo 9 lat organizatorem cyklu spotkań posiadaczy i sympatyków zabytkowych Citroënów jestStowarzyszenie Citroën Oldtimer ClubPolska, którego podstawowym celem działania jest zrzeszanie wielbicieli zabytkowych pojazdów marki Citroën i propagowanie wiedzy o jej historii.


W tym roku okazja obejrzenia z bliska historycznych modeli CitroënaBL, DS, 2CV, a także młodszych CX-y czy GS nadarzy się w najbliższą sobotę od godziny 11.00 do 15.00 w Kaliszu na Placu Świętego Józefa 5 (parking Starostwa Powiatowego), gdzie zatrzymają się zlotowe pojazdy.

Samochody widoczne będą w najbliższych dniach w rejonie Ostrowa Wilekopolskiego, ale bogaty program przewiduje także przejazd kawalkadyhistorycznych pojazdów Citroena do Antonina, Opatówka i Kalisza.
Przypomnijmy, że Citroën Oldtimer klub Polska liczy 47 członków – posiadaczy samochodów, którzy aktywnie uczestniczą w życiu Klubu i od 9 lat rokrocznie spotykają się w czasie zlotow. Poprzenimi laty gościli w Stargardzie Szczecińskim, Żywcu, Gdańsku, Olsztynie, Koszalinie, Maciejewie, Złotnikach Lubańskiech i Mielniku

Wiecej o zlocie i klubie na stronach:
http://citroen-oldtimer-club.pl/

Za: Citroen

Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *