Infiniti ogłasza wyjściowe ceny sportowego coupe premium Q60

0

Infiniti podało cenę swojego całkowicie nowego modelu — sportowego coupe premium Q60. Już w październiku do sprzedaży w Europie trafi wersja z dwulitrowym, czterocylindrowym, turbodoładowanym silnikiem benzynowym o mocy 211 KM. Cena tej wersji Q60 w podstawowej specyfikacji wynosi 184 600 złotych. Mocniejsza wersja Q60, wyposażona w trzylitrowy silnik V6 twin-turbo o mocy 405 KM pojawi się w europejskich salonach Infiniti w późniejszym terminie.

Q60 ma dostarczać kierowcy prawdziwie ekscytujących, sportowych wrażeń z jazdy, właściwych modelom coupe, przy jednoczesnym zachowaniu unikatowej równowagi między pewnością prowadzenia i komfortem. Wynika ona z najlepszych w klasie reakcji na ruchy kierownicą oraz zwrotności. Kluczową rolę odgrywa tu nowe, elektronicznie sterowane zawieszenie dynamiczne (Dynamic Digital Suspension). Komfort jazdy to również efekt pracy nowego, specjalnie opracowanego zestawu amortyzatorów.

Zastosowany w Q60 system bezpośredniego kierowania adaptacyjnego drugiej generacji (Direct Adaptive Steering) zapewnia precyzję i komfort kierowania oraz doskonałe przekazywanie informacji zwrotnej z drogi. Przełącznik trybu jazdy (DMS – Drive Mode Selector) umożliwia kierowcy personalizowanie i precyzyjne dopasowywanie reakcji i odczuwania układu kierowniczego do własnych preferencji i okresowych potrzeb.

Źródło: Infiniti

Share.

About Author

Leave A Reply

Wprowadź CAPTCHA - chcemy wiedzieć, że nie jesteś botem *